تکنیک Subliminal Message

presentation1ee

به نام خدای خوبی ها

به نام خدایی که عاشق بخشیدن گناهان بنده هایش است

به نام خدایی که تنها بعد از خلق کردن انسان به خود افتخار کرد

به نام خدای بینهایت مهربان

ضمن عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیز و گرامی،خیلی خوشحالم که این فرصت برام پیش اومده که بتونم به تو دوست خوبم کمک کنم تا انشالله به امید خدا برای همیشه تاکید میکنم برای همیشه از شر فیلم های سکسی و پورن و خودارضایی خلاص بشید و نجات پیدا کنید و یک زندگی متفاوت پر از شادی و نشاط تجربه کنید.

تاحالا از خودتون پرسیدن که چرا من نمیتونم خودارضایی و یا دیدن فیلم های پورن با اینکه بار ها بعد از انجام دادن پشیمون شدم ،نمیتونم ترک کنم؟؟؟چرا با این که توبه میکنم ولی بازم موفق نمیشم و توبه ی خودمو میشکونم؟

همه ی انسان ها بعد از دیدن فیلم های پورن و یا با خودارضایی کردن پشیمان میشوند ،درسته؟و همیشه میگن این آخرین باره و دیگه نمیکنم ولی بازم انجام میدن.

اما چرا؟چرا نمیتوانیم برای همیشه با خودمان عهد ببندیم که دیگه سراغ این کار ها نمیریم؟واقعا چرا؟؟؟

من به شما خواهم گفت که ما اصلا مقصر نیستیم و ما مجبور به انجام این کار های به ظاهر خوشایند هستیم!

شاید بپرسید یعنی چی؟مگه ما با اختیار و اراده ی خودمون این کار (دیدن فیلم های مستحجن و خودارضایی)نمیکنیم؟

درواقع تنها ۱۰% از خودارضایی ها و فیلم های پورن و سکسی که نگاه میکنیم با ارده  و اختیار خودمان است و ۹۰% بقیه بخاطر پیام های مخفی موجود در تصاویر و فیلم ها و آهنگ ها(مخرب ضمیر ناخداگاه)است.

منظورمان از پیام های ناخداگاه همان جنگ نرم است که کشور آمریکا بشدت بر روی این موضوع کار میکند و حتی میلیون ها پول خرج میکند تا ما را برای س-ک-س شرطی سازی کند و س-ک-س را جزو جداناپذیر زندگیمان کند تا به اهداف خودش از جمله افزایش طلاق و رابطه های نا مشروع و مهمتر از همه افزایش خودارضایی در بین جوانان برسد.(این یک واقعیت است)

اما برای اینکه متوجه بشوید این تصاویر و پیام های ناخداگاه چگونه بر روی شما تاثیر میگذارد و شما را شرطی میکند و شما را معتاد سکس میکند چند مثال میزنیم… یک نمونه از شرطی شدن که برای بیشتر افراد پیش آمده است ترشح بزاق دهان هنگام دیدن لواشک یا خوراکی های گوناگون است… شما با اینکه آن لواشک را نخورده اید اما بزاق دهان شما شروع به ترشح کردن میکند که این به دلیل این است که در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت شده است که هنگام خوردن لواشک بزاق دهان شروع به ترشح کند! همان ضرب المثل که ” نخورده دهانش آب افتاد!! ”

چند نمونه از این تصاویر دارای پیام مخفی که فقط قابل فهم روی ضمیرناخداگاهمان است را می آوریم تا کامل متوجه بشید!

“پیشاپیش به خاطر قرار دادن این تصاویر عذر خواهی میکنیم”

۱- مخفی شدن کلمه s e x

112934112930

۲-مخفی شدن کلمه s e x

112936112937

۳-مخفی شدن عکس دختر

108095108096

۴-تبلیغات کرم کف پا که شبیه باسن است.

108100

۶-معنای برعکس  کوکا کولا(لا محمد لا مکه)

112926112935

۸-مخفی شدن پیام های مخرب در بازی های کامپیوتری

112927

۹-باز هم کلمه ی مخفی شده در تصویر و اینبار در یک پول! به نخل های سمت راست تصویر دقت کنید!

photo_2016-05-19_20-29-14

photo_2016-05-19_20-29-21

باز هم به خاطر قرار دادن این تصاویر عذر خواهی میکنیم!(تعداد مثال ها بسیار زیاد میباشد ولی به دلیل غیر اخلاقی بودن از نمایش اجتناب کردیم).

دوستان توجه کنید که تمامی این پیام های مخفی موجود در تصاویر را ضمیر ناخداگاه ما به خوبی درک میکند و به همین دلیل است که خودارضایی و روابط نامشروع و فیلم های سکسی روبه افزایش است بطوریکه نسبت به ۳۰ سال گذشه تعداد طلاق ها و روابط نامشروع ۱۰ برابر شده !!

بله دوست عزیز این یک واقعیت است و ما هر روز صد ها بار همچین تصاویری را میبینیم و ضمیر ناخداگاه ما کاملا متوجه این پیام های مخفی میشود.اما اصلا نگران نباشید،چون هر زهری پاد زهری نیز دارد.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره ی Subliminal Message به کلیپ زیر نگاه کنید.

photo_2016-05-21_20-51-55

شما میتوانید همین الآن این روش منحصر به فرد را یاد بگیرید و یک زندگی تازه را تجربه کنید.

presentation1ee

قیمت این کتاب و فایل صوتی ۱۹۹۰۰۰ تومان میباشد که البته کل این مبلغ برای تبلیغ انجام خواهد شد.(این کتاب الکترونیکی (ebook) به همراه دو فایل صوتی ارائه میشود)

توجه:۸۸% افرادیکه از این روش استفاده کرده اند توانسته اند برای همیشه عادت دیدن فیلم های سکسی و خودارضایی را از زندگی خود حذف کنند !! (شما نفر بعدی باشید که صاحب یک زندگی بدون گناه میشوید)