دسته‌ها
ازدواج پرده بکارت شب زفاف برای آقایان مسائل جنسی

شب زفاف برای آقایان

شب زفاف برای آقایان

شب زفاف برای آقایان
شب زفاف برای آقایان

سلام خدمت عزیزان
شب زفاف برای آقایان
شبی که این روز ها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو در مورد اون راهنمایی کنه ، استدلال اونا این هست که پسرای امروزی خودشون ختم روزگارند !

و نیازی به راهنمایی ندارند . ولی آمار طلاق چیزی دیگه ای میگه .
پسران در مورد شب زفاف ختم روزگارند آیا؟؟؟؟نه اصلا!
با نگاه مثبت یعنی این که خودشون میرن تحقیق می کنن و اطلاعاتی در این زمینه به دست میارن ، در نگاه منفی یعنی این که باتجربه  هستند . در هر حال چه مطالعه کرده باشند چه تجربه کرده باشن اطلاعاتی که دارند زیاد به درد شب زفاف نمیخوره .اما چرا ؟در ادامه متوجه میشوید.
چون اطلاعات کسب شده باید به قولی بومی سازی بشه ، یعنی هر چیزی که جایی خوندن یا شنیدن نمی تونه در مورد همسرشون درست باشه . فقط با آزمایش و خطا میشه فهمید کدوم اطلاعات در مورد همسرشون صدق میکنه و کدوم اطلاعات رو باید بریزن دور و به درد نمیخوره !!!
اون هایی هم که باتجربه هستند ، تجربیات شون زیاد به دردشون نمی خوره !! اما اینبار چرا ؟؟!!
چون اولا با یه دختر متفاوت روبرو هستند . این دختر قطعا با اون قبلی ها فرق داره . ویژگی های بخصوصی داره ، اخلاق جنسی متفاوتی داره ، بی تجربه است و هزار تا چیز دیگه … .
تلقی های غلط از پسران و شرم و حیای بی جا مانع راهنمایی شدن دامادهاست
معمولا همون تصور اشتباه از پسران یا شرم و حیای بی جا مانع از این میشه که یه بزرگتر بیاد ریز جزئیات شب زفاف رو برای داماد شرح بده .

معمولا بزرگترها حداکثر کاری که می تونن بکنن اینه که یه چیزهای کلی رو به داماد میگن که خودش از قبل میدونست و تمام .

شب زفاف
شب زفاف

داماد نا آشنا و شب مهمی به نام شب زفاف

داماد نا آشنا به مسائل جنسی ناگهان به مساله ای روبرو میشه که فقط یه سری اطلاعات کلی و احیانا شایعاتی در مورد اون به گوشش خورده . اون خودش رو در وضعیتی می بینه که طبق شنیده هاش باید مرد بودنش رو ثابت کنه ! ترس از مسخره شدن توسط اطرافیان و یا رسم و رسوم های غلط از مسائلی هستند که داماد تصمیم میگره هر طور هست شب زفاف رو با موفقیت ! پشت سر بذاره ! غافل از این که ممکنه به خاطر همین یک شب ، زندگی زناشویی موفقی نداشته باشه ! و به جای این که شب زفاف رو به یه شب خاطره انگیز تبدیل کنه ، باعث میشه که همسرش از این شب خاطه ی تلخی داشته باشه .
برای شب زفاف باید از روز اول عقد برنامه ریزی کرد خیلی مهمه !!!

گنه

ddd

معتقدم که نمیشه یک دفعه مسائل شب زفاف رو مطرح کرد . بعد عقد ، مرحله ی جدیدی از زندگی شما شروع میشه که از اون به عنوان دوران نامزدی یاد میشه . وقتی ازدواج کردید معنیش اینه که شما ” من  بودن رو کنار گذاشتید و از این به بعد ” ما ” بودن باید براتون مهم باشه و باید به فکر خانواده ی که خودتون ساختید باشید. در همه ی مسائل باید ابتدا طرف مقابل تون رو در نظر بگیرید و بعد خودتون رو ببینید . در این مقاله تمرکز بیشتر روی مسائل جنسی هستش پس زیاد وارد مسائل دیگه نمیشیم .

برای شما رضایت جنسی همسر باید مهم تر از رضایت جنسی خودتون باشه

برای داشتن یه روابط زناشویی موفق باید این اصل رو رعایت کنید که اول همسر ، بعد خودم . تک روی در رابطه جنسی مثل سمی مهلک برای زندگی زناشویی شماست . تک روی یعنی این شخصا چکار باید بکنم که لذت بیشتری ببرم ؟ زنم باید به ساز من برقصه که بیشتر کیف کنم ! و … . این طوری که نمیشه هر کی به فکر خودش باشه !!
در حالی که لذت بیشتر مرد وابسته به لذت بیشتر زن هستش ! این که در یک رابطه ی جنسی یه انزالی صورت بگیره کافی نیست . این میشه ارضای جسمی ، در حالی که اصل ماجرا باید این باشه که هر چه لذت زن بیشتر باشه ، لذت مرد هم به همون میزان افزایش پیدا میکنه . به این میگن ارضای روحی .

دوران نامزدی ، دورانی برای کشف ویژگی های جنسی خاص همسر

همون طور که در بالا ذکر شده شما چه یه پسر صفر کیلومتر باشید چه یه مرد با تجربه ، اطلاعات شما به شرطی درسته که همسرتون به اونا روی خوش نشون بده . اینو باید با آزمایش و خطا بفهمید . در ادامه بیشتر توضیح میدم نگران نباشید…

فراهم کردن مکان امن و خلوت در دوران نامزدی

برای این که بتونید به اکتشافات خودتون برسید نیاز به یه مکان امن و خلوت دارید . خب خلوت بودن مکان که دلیل خاصی نمی خواد . ولی اهمیت” امن ” بودن مکان شاید فراتر از حد تصور شما باشه . یه مرد در هر جایی حتی یه مکان نا امن توانایی داره که حداقل از لحاظ جسمی ارضا بشه . ولی زن چنین قدرتی نداره . بنابراین چه برای اکتشاف و چه برای برقراری رابطه جنسی اگه می خواد بهترین نتیجه رو بگیرید باید بتونید یه مکان امن فراهم کنید .
مکان امن جایی هستش که زن مطمئن بشه در طول زمانی که با هم خلوت می کنید هیچ کس سر نخواهید رسید ! و بعد از اون هم بازخواست نخواهد شد .
گروهی از خانواده ها ، تنها بودن پسر و دختر عقد کرده براشون مساله ای نیست . به راحتی تنهاشون میذارن و بازخواست هم نمیشن .

اما در گروهی دیگه به هیچ وجه چنین اجازه ای بهشون داده نمیشه مخصوصا از جانب خانواده دختر ! حتی برای حرف زدن باید یه جای عمومی رو انتخاب کنن ، یا این که یه نفر سومی همیشه باید حضور داشته باشه ! احتمالا اگه شما با چنین شرایطی روبرو بشید دوست دارید به طریقی از شر نفر سوم خلاص بشید ! بدبختی این جاست که معمولا نخود سیاه برای نفر سوم جذاب نیست ! چون توجیه شده !!!

همون طور که عرض شد می ترسند که یکی از دو طرف ظرفیت نداشته باشه و کار بیخ پیدا کنه . از این می ترسند که دختر در همون دوران عقد باردار بشه . اگه چنین اتفاقی بیفته هم عروس و داماد و هم خانواده دو طرف مورد تمسخر قرار می گیرند و طعنه های نیش داری نصیبشون میشه !

جلب اعتماد خانواده ها برای تنها شدن با نامزد

این که گروهی از خانواده ها اجازه خلوت کردن به شما رو نمیدن تنها یک دلیل داره . اونم اینه که به شما دو نفر اعتماد ندارن . بخوایم رو راست باشیم بحث اصلی عدم اعتماد به شماست.
باید به طریقی این اعتماد رو کسب کنید . پس سعی کنید زیاد مته به خشاش نذارید و خودتون رو به در و دیوار نکوبید چون اعتماد این طوری به دست نمیاد . باید سیاست داشته باشید .
به بیانی عامیانه تر ضایع بازی در نیارید و حرفه ای باشید.
چند توصیه خیلی مهم برای جلب اعتماد :
۱ – سعی نکنید از شر نفر سوم خلاص بشید بلکه باید طوری رفتار کنید که اون فرد فرقی بین حضور و عدم حضور خودش حس نکنه . باهاش خوش اخلاق باشید چون به محض رسیدن به خونه تخلیه اطلاعاتی میشه . اصل ماجرا اون جاست . اون جاست که رفتار شما بررسی میشه !
۲ – برای خلوت کردن له له نزنید !
۳ – GPS روی خودتون نصب کنید !
منظور اینه که بدون اطلاع خانواده دختر جایی نرید . از قبل اعلام کنید که کجا و با کی می خواید برید . خلاصه این که کاری کنید خانواده دختر شما رو روی نقشه داشته باشن !متوجه منظورم شدین دیگه انشالله.
۴ – سعی کنید سر ساعت یا حتی زودتر از موعد مقرر برگردید .خیلی تاثیر داره.
۵ – بعد از مدتی ممکنه شما رو امتحان کنن . پس مواظب باشید سوتی ندید.از خودتون مقاومت نشون بدین.
۶ – به نامزدتون بگید که به خانواده ش گوشزد کنه که برنامه ی برای زدن به سیم آخر ندارید و منتظر شب زفاف می مونید .
و…

شروع عملیات اکتشاف بعد از فراهم شدن مکان خلوت

اگه می خواید به نتیجه دلخواه برسید باید همسرتون رو مطمئن کنید که در اون ساعات کسی مزاحم شما نمیشه . همسر شما نباید نگران این باشه که در اون مدتی که خلوت کردید کسی سر برسه…
وقتی با هم خلوت کردید – با رعایت مسائلی که گفتم – روبرو یا کنار هم بنشینید و به مدتی رو به زدن حرف های معمولی بگذرونید . همسر شما چون برای بار اولش هست که با یه مرد ، خلوتی از این جنس داره خجالت میکشه . این خجالت در بعضی شدید و در بعضی هم کم هست . برای همین باید آهسته آهسته پیش برید تا اون بتونه کم کم با شرایط جدید خو بگیره و به شما عادت کنه.

زفاف
زفاف

نگرانی های عروس خانم در اولین خلوت ها

اون نگران خیلی چیزهاست مثلا می ترسه که آیا شما از شکل اندام جنسی اون خوشتون میاد یا نه ؟! اون نگران این هست که آیا فرم بدنش رو می پسندید یا نه ؟! یا آیا می تونه شما رو از لحاظ جنسی ارضا کنه یا نه ؟! اون نگران اخلاق جنسی شماست در مواقعی که قراره از او لذت جنسی ببرید چه رفتاری دارید ؟ خشن هستید یا با نرمی با اون رفتار می کنید و هزار تا چیز دیگه که حتی شاید فکرشو هم نکنید.

شروع و پایان اولین خلوت با نامزد

نقش شما به عنوان شوهر در از بین بردن استرس ها و نگرانی های اون خیلی خیلی زیاد هست . باید به اون اطمینان بدید که مرد خشنی نیستید و به اون اطیمنان بدید که هر کاری لازمه انجام میدم تا تو هم بتونی از من لذت کافی رو ببری . به اون بگید که من دوست دارم از لحاظ جنسی با من راحت باشی .

گنه

ddd

اگه یه کاری رو دوست داری برات انجام بدم حتما بهم بگو . من خوشحال میشم که تو رو غرق در لذت ببینم . می خوام بهم قول بدی که اگه از یه رفتار من خوشت نیومد فوری بگی یا برعکس اگه من جایی از بدن تو رو لمس کردم و تو لذت بردی بدون رودربایسی بگی تا بازم اون کار رو برات انجام بدم . وقتی ازش قول گرفتید با یه بوسه آبدار ( لپ ) ، ازش تشکر کنید.به همین سادگی!!!
اگه وقت داشتید با لمس دست ها ادامه بدید – وگرنه ادامه جلسه رو به روز دیگه ای موکول کنید.

دومین خلوت با نامزد

دست های اون رو تو دستاتون بگیرید و به چشماش زل بزنید و با چند جمله احساسی و عاشقانه و اطمینان بخش ادامه بدید . مدتی رو در همین حال بگذرونید . در مرحله بعد بهش بگید می خوام تو رو در آغوش بگیرم . بهش فرصت بدید تا سبک و سنگین کنه . اگه از روی خجالت مخالفت کرد به هیچ وجه ناراحت نشید . و اونو مجبور به این کار نکنید . کمی که گذشت دوباره درخواست کنید . اگه سرخ شد و سرش رو پایین انداخت بفهمید که جوابش مثبت هست . به آرومی بهش نزدیک بشید و سرش رو روی سینه بذارید و با دستهاتون اونو به آرومی بگیرید . در این مرحله بوسیدن و نوازش سر و صورت اون خیلی کمک می کنه تا اون احساس آرامش کنه . بعد از مدتی بهش بگید هر وقت دوست داشت می تونه سرش رو برداره ، هر چند که من دوست دارم مدت بیشتری تو رو در آغوش بگیرم و از خودتون خلاقیت نشون بدید و حرف های عاشقانه ی دیگه ای هم بهش بزنید.

نبایدهای حیاتی در اولین خلوت ها

شدیدا شما رو از لمس سینه ها ، باسن و آلت اون منع می کنم . چون شما از الان باید یاد بگیرید که بین رفتار عاشقانه و رفتار جنسی تفاوت قائل بشید . عجله نکنید به اون جا هم می رسیم .
دختران معمولا با هدف ارضای عاطفی ازدواج می کنن . حالا تصورش رو بکنید در همون خلوت های اول شما اندام جنسی اونو لمس کنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟!
درسته که ممکنه ارضای جنسی یکی از اولویت های بالای شما برای ازدواج کردن باشه ولی کمی صبر داشته باشید . در این صورت هستش که بعدها به بهترین نحو از لحاظ جنسی ارضاء خواهید شد. ذهنیت نامزدتون رو همین اول کار خراب نکنید.سیاست به خرج بدید.

نکته امنیتی در خلوت های اول

از قبل شرت تنگ بپوشید تا اگه در حین رفتار عاشقانه آلت شما تحریک شد لو نرید و اون متوجه نشه(خیلی مهمه)
ادمه دومین خلوت با نامزد
بعد از این که اون از آغوش شما جدا شد نظرش رو در مورد کاری که کردید بپرسید . ازش بپرسید حالتی که بغلت کرده بودم خوب بود ؟ اگه نظری داری خوشحال میشم بشنوم .
اگه چیزی گفت شدیدا اون رو تشویق کنید تا روی اون باز بشه و چیزهایی بیشتر و بهتر دیگه ای به شما بگه . اگه مایل بودید دوباره اون رو بغل کنید این بار نیازی به اجازه نیست .

بحث اجازه گرفتن از نامزد در اولین خلوت ها

بعضی ها ممکنه بگن کسی که از زن خودش اجازه نمیگیره ! در اوایل کار باید اجازه بگیرید . چرا ؟ چون شما در مرحله شناخت هستید . نمی دونید که آمادگی اون در چه حدی هستش . آیا آمادگی داره شما بغلش کنید یا نه ؟ بعد که یه شناخت ازش کسب کردید این اجازه گرفتن ها رو باید کم کنید . مثلا شما فهمیدید که اگه مثلا با موهاش بازی کنید خوشش میاد . یا وقتی بغلش می کنید خوشش میاد . در مراحل بعدی که دیگه نباید بگید اجازه میدی بلغت کنم ؟!

زفاف داماد
زفاف داماد

سومین خلوت با نامزدتون

در خلوت بعدی اولین کاری رو که باید بکنید در آغوش گرفتن و بوسیدن اون هست . اگه در جلسه قبل حسابی اون رو در آغوش گرفته باشید این بار اون خجالت کمتری می کشه و یا اصلا خجالت نمی کشه .
در این جلسه باید کمی جلوتر برید . بهش بگید که من دوست دارم اطلاعاتم رو در مورد مسائل جنسی تو بالا ببرم . ازت می خوام که با من همکاری کنی تا من بتونم بعدا از پس ارضاء کردن تو بربیام . این جا هم بهش فرصت بدید و بهش اطمینان بدید که برای شب زفاف برنامه ریزی کردید و اصلا قصد ندارید که شب زفاف رو از دست بدید . بگید الان من می خوام بدونم تو از لمس چه جاهایی از بدنت لذت می بری . می خوام طریقه ی لمس و ماساژ تحریکی رو یاد بگیرم .
وقتی کمی آروم شد آروم بهش نزدیک بشید و اون رو در آغوش بگیرید . ولی یادتون باشه این در آغوش گرفتن مثل آغوش گرفتن های قبلی نیست !
این باز سعی کنید دست های شما زیر دست های همسرتون قرار بگیره و اون دستاش رو دور گردن شما حلقه کنه ! در این مرحله شما و اون سینه به سینه ی هم قرار می گیرید . اون رو به طرف خودتون کمی فشار بدید تا اثر سینه های اون رو روی سینه هاتون حس کنید . در این جا شما باید از گرمای بدن اون بگید و از این که سینه های اون رو حس می کنید . در این جا تعریف و تمجید از بوی خوش بدنش ، سینه ها و فرم بدنش رو شروع کنید .
اگه فیلم های تحریک کننده ندیده باشید از اندازه ی سینه های اون شکایت نمی کنید . یادتون باشه سینه های اون کوچک باشند یا بزرگ ازشون تعریف کنید و بگید که من فرم سینه ی تو رو می پسندم و سعی کنید از اونا خوشتون بیاد !
بحث سایز سینه ، شکل آلت، ترک پوستی، خال روی بدن، جای سوختگی و … در اولین برخورد
احتمالا شما الان فانتزی هایی در مورد سایز سینه و … توی ذهن تون داشته باشید . شاید شما از اون دسته پسرایی باشید که الان بگید سایز سینه و … برام خیلی مهمه و … . حالا این فانتزی ها از کجا نشات میگیره رو کاری ندارم !

شما انتخاب تون رو کردید . حالا موقع انتخاب به این موارد فکر کردید یا نه الان دیگه مهم نیست . اگه آگاهانه انتخاب کردید که هیچ ، ولی اگه بنا به دلایلی موقع انتخاب به این چیزها توجه نکردید یا نتونستید این موارد رو بررسی کنید ، باید بهتون بگم که چیز زیادی از دست ندادید . بر خلاف تبلیغاتی که به زور میخوان سایز بزرگ و پوست … رو در ذهن شما فرو کنن و به شما بگن که اگه سایز سینه خانمت مثلا ۶۰ بود کلاه سرت رفته ، اگه بخواید واقعیتش رو بشنوید باید بهتون بگم سایز در روابط جنسی مهمه ولی نه تا این حد !
سایز اون قدر مهم نیست که به خاطرش پای یه زن دیگه رو به زندگیت باز کنی ! اون قدر مهم نیست که نسبت به خانمت سرد بشی و خدای نکرده بحث جدایی رو پیش بکشی . شاید بتونی به یه بهانه ای دیگران رو فریب بدی و علت طلاق رو یه چیز دیگه معرفی کنی ، ولی به خودت که نمی تونی دروغ بگی ! با عذاب وجدان و حس جوانمردیت چکار می کنی ؟! جواب خودت رو چی میدی که به خاطر مثلا سایز سینه یه زندگی رو متلاشی کردی !؟

راهکار طلایی برای کم شدن اهمیت سایز در چشم شما

بهترین راهکار فرو بستن چشم از نگاه حرام و قانع شدن به چیزی که نصیبت شده هستش . واقعیت اینه که اگه مثلا شما با یه مانکن با سایز سینه فلان ، کمر باریک ، سایز باسن بهمان ، موهای … و … ازدواج کنید . در صورتی که چشم تون رو کنترل نکنید با وجود این که چنین کسی با همون ویژگی های مورد دلخواه تون باهاتون ازدواج کرده ، بازم هم چشم تون دنبال داشته های دیگران خواهد بود .
مردهای هرزه و چشم چرون رو ببینید ، اولی نگاه میکنه به به عجب … ، دومی رو میبینه وااای این خیلی بهتر از اولی بود ، سومی رو میبینه این فرم هم خوبه ، چهارمی رو میبینه فلان فلان شده این دیگه از کجا پیداش شد.
بعد از ازدواج اگه به اون کسی که بهتون رسید قانع باشید و مثل مردای هرزه چشم تون هر جایی نچرخه ، اهمیت سایز و کلا ظاهر براتون کم رنگ میشه .
شکل بدن تغییر خواهد کرد
هیچ عقل سلیمی نمی پذیره که کسی انتظار داشته باشه فرم بدن همسرش ثابت بمونه . حتی اگه چنین امکانی وجود داشت ، خودش عاملی میشد برای بی ارزش شدن . بارداری ، زایمان ، اقی ، لاغری ، بیماری ، عوامل محیطی و … همگی فرم بدن رو تغییر میدن . پس نباید ظاهری که با یه بیماری تغییر میکنه اهمیت بالایی برای شما داشته باشه .

راز جذاب موندن برای همیشه

راز جذاب موندن برای همیشه چیزی نیست جز اخلاق خوب و دوست داشتنی . البته چون این مربوط به شما نمیشه پس توضیح بیشتری لازم نداره . با ارائه مطالب آموزشی به همسرتون ، روش های شوهرداری رو یادش بدید . در سایت life-bartar.ir مطالب خوبی وجود داره .

گنه

ddd

چهارمین خلوت با نامزد

در ادامه بحث شناخت جنسی و بعد از انجام مقدماتی مثل ابراز علاقه های احساسی ، اون رو روی پاهاتون بذارید و سعی کنید با دست سینه های اون رو لمس کنید . اگه شرایط مناسب بود سری هم به پایین بزنید!!!
اگه خواستید اون به آلت شما دست بزنه یه دفعه و ناگهانی شلوارتون رو نکشید پایین !. ازش بخواید از روی شلوار این کار رو بکنید . اگه امتناع کرد که به احتمال زیاد می کنه به آرومی دستش رو بگیرید و روی آلت تون بذارید . همین که دستش رو روی آلت شما بکشه برای این جلسه کافی هست . اگه خودش خواست که کارهای بیشتری با آلت شما انجام بده بعد از تشویق اون ، هر کاری رو که گفت انجام بدید . در غیر این صورت ادامه کار رو به جلسه بعد موکول کنید . بهش بگید در جلسه بعدی می خوام بدنت رو بدون لباس ببینم و لمس کنم !

پنجمین خلوت با نامزد و اولین اکتشافات بدون لباس

این بار تا جایی که ممکن هست این خلوت باید مدت بیشتری طول بکشه مثلا اگه در مراحل قبلی ۱ ساعت وقت داشتید در این جلسه باید حداقل ۲ تا ۳ ساعت وقت داشته باشید . بحث امنیت، فوق العاده برای این جلسه مهمه .
وقتی شرایط فراهم شد باز هم با در آغوش گرفتن عاشقانه شروع کنید . بوسه و حرف های احساسی فراموش نشه . کمی که گذشت از فاز عاشقانه بیرون بیاید و برنامه ای که از قبل داشتید رو شروع کنید .
انتظار نداشته باشید وقتی به اون گفتید که لباست رو دربیار اون هم سریعا این کار رو بکنه . در این جلسه ممکنه اون خجالت اولیه دوباره سراغش بیاد . اگه تونست خودش این کار رو بکنه که هیچ ، در غیر این صورت خودتون باید پیش قدم بشید . هر چند ممکنه همسر شما عمدا این کار رو نکنه تا خودتون دست به کار بشید . این هم از خصوصیات برخی از خانم هاست که دوست دارند توسط شوهرشون لخت بشن .
بهش نزدیک بشید و سعی کنید از بالاتنه شروع کنید . تعریف و تمجید فراموش نشه مخصوصا وقتی لباس بالاتنه رو در آوردید . مدتی رو به لمس ، بوسه و اگه مایل بودید که حتما باید باشید به تحریک زبانی ، دهانی و لمسی بالاتنه ، گردن ، شکم و پشت بگذرونید ! در مرحله بعد سراغ شلوار برید حواستون باشه لباس زیر رو همراه شلوار پایین نکشید ! علت داره !

همین طور که کم کم شلوار رو پایین می کشید به لمس ، بوسه و لیسیدن جاهایی که جدیدا می بینید ادامه بدید ! استثنا کاری با آلتش نداشته باشید مگه این که خودش بخواد . وقتی شلوار رو به طور کامل در آوردید باید نقاط حساس پاها رو کشف کنید . معمولا اون نقاط حساس این ها هستند : پشت زانو ، داخل ران ، پشت ران و … . شما باید با کارهایی که گفتم سعی کنید بفهمید که اون از لمس و … چه جاهایی لذت می بره . شدت و ضعف ها رو به ذهن بسپارید . شما باید بفهمید که چه جاهایی رو باید ببوسید ، چه جاهایی رو باید لمس کنید و چه جاهایی رو باید با زبان و لب ها تحریک کنید . .
هر چه به آلت نزدیک تر برید معمولا برای زن حساس تر و لذت بخش تر خواهد بود . اگه وقت بود لباس زیر پایین تنه رو هم خارج کنید . حالا هر چه می تونید باید از شکل و فرم آلتش تعریف و تمجدید کنید . یادتون باشه اغراق نکنید . بگید که ازش خوش تون میاد .

اولین ارضا شدن ها در دوران عقد

پاهای اون رو باز کنید و وسط پاهاش قرار بگیرید . آلت اون رو به دو قسمت بالایی و پایینی تقسیم بندی کنید . فعلا کاری با سوراخ قسمت پایین نداشته باشید . در قسمت بالا جایی قرار داده که گفته میشه حساس ترین عضو جنسی زن هست . با لمس و ماساژ خیلی راحت می تونید اون رو پیدا کنید . یادتون باشه اون جا فقط یه نقطه هست که اگه لبه ها رو از هم باز کنید می تونید پیداش کنید .
اگه با انگشت می خواد اون نقطه رو پیدا کنید حتما از روان کننده های مخصوص استفاده کنید . اگه حس کردید با رابطه دهانی مشکلی ندارید با زبان می تونید اون نقطه رو پیدا کنید . فعلا می تونید خانم تون رو با لمس بیشتر اونجا و کل آلت ارضاء کنید .
اگه هم خواستید خودتون ارضاء بشید از خانمتون بخواید که با لمس آلت شما ، شما رو ارضا کنید . کلا روش های دیگه ای هم هست مثل لاپایی ، تحریک با دست و … که توضیحات کامل تر رو در لینک زیر می تونید بخونید..

چطور بدون دخول میتونم شوهرم رو راحت تر ارضا کنم؟

جلسات رو همین طور باید ادامه بدید و تا در لمس ، بوسه و لیسیدن اندام های همدیگه تبحر لازم رو کسب کنید . هر مطلب و یا کتابی که در مورد مسائل جنسی خوندید فکر نکنید که دقیقا درست هست . شما باید اون رو روی هدیگه تست کنید . اگه جواب داد اون کار رو بکنید ولی اگه هر کدوم از شما احساس رضایت نکردید اون کار یا توصیه رو کنار بذارید .
به هیچ وجه از فیلم های س … برای یادگرفتن استفاده نکنید چون هیچ چیز ندارن که به شما یاد بدن . حتی می تونه باعث گمراه شدن شما هم بشه و یا در شما باعث ایجاد توقعات نابجا از همسرتون بشه . مثلا وقتی اندام جنسی خانم بازیگر رو ببینید ممکنه از دیدن اندام جنسی خانم تون لذت نبرید . غافل از این که روی اون اندام چندین بار عمل جراحی شده تا به اون صورت در اومده .

پیدا کردن شیوه های مورد قبول نامزد در زمینه ی لمس و ماساژ تحریکی

نکته بعدی در مورد لمس و بوسه و لیسیدن اینه که روش های مختلف رو امتحان کنید و همیشه خلاق باشید. مثلا در مورد سینه ها :
اون رو در حالات مختلف ماساژ بدید و یا بلیسید ، از بالا به پایین ، چب به راست ، دورانی و … . تا روش منحصر به فرد خودتون رو پیدا کنید .
بهترین روش لمس و ماساژ می تونه با سر انگشتان یا پشت ناخن ها باشه . در مورد بوسه ها هم باید بگم که در بعضی از جاها بوسه عمیق جواب میده و در بعضی جاها هم بوسه های سبک و نوک مانند !

۳ نکته ی مهم در زمان کنجکاوی روی بدن نامزد

در تمام مدتی که روی بدن همسرتون کنجکاو می کنید این سه نکته رو فراموش نکنید :
۱ – همسرتون نباید به هیچ وجه نگران سر رسیدن کسی باشه
۲ – همسرتون نباید نگران این باشه که شما کنترل تون رو از دست بدید و از اون بخواید که دخول داشته باشید .
۳ – از همسرتون بخواید که در تمام طول مدت شما رو راهنمایی کنه . از هر حرکت شما مثلا لمس ، بوسه و لیسیدن خاصی لذت برد بدون خجالت به شما بگه .
به این ترتیب شما می تونید با خیال راحت و اطلاع کافی از همدیگه لذت ببرید تا یک هفته قبل از شب زفاف !

یک هفته مونده به شب زفاف

از یک هفته قبل از شب زفاف مطلقا نباید با هم خلوت جنسی داشته باشید . مگه این که در مورد مسائل دیگه ای بخواید با هم گفتگو کنید . اگه به این توصیه ها توجه کنید شب زفاف راحت و لذت بخشی خواهید داشت .

پیش بینی احتمالات در مورد مراسم عروسی برای جلوگیری از ایجاد دلخوری

از قبل دو خانواده باید با هم در مورد مراسم با هم به توافق رسیده باشند . نباید اجازه بدید به خاطر یه رسم که احتمالا شما نمی دونستید یا … ، شب عروسی تون با دعوا همراه باشه . یادتون باشه این درگیری ها روی کیفیت شب زفاف شما اثر منفی خواهد گذاشت .

در شب رفاف وقتی همه رفتند و تنها شدید …

در شب زفاف یا همون شب اول عروسیتون وقتی همه رفتند و برای اولین بار بدون دغدغه با هم تنها شدید . بعد از خواندن نماز شب زفاف به درگاه خدا دعا کنید تا به شما کمک کنه که زندگی خوبی داشته باشید و از این که چنین همسری رو به شما داده اون رو شکر کنید .
وقتی خواستید برای اولین بار با هم آمیزش کنید اول به همسرتون اطمینان خاطر بدید که حداکثر تلاشتون رو می کنید تا پرده بکارت اون راحت تر پاره بشه . بهش بگید که من کار رو به آرومی هر چه تمام تر انجام میدم و به طور دائم حواسم به شما هست . شما هم هر وقت درد قابل تاملی احساس کردی بهم بگو تا فعالیتم رو متوقف کنم .

معاشقه ی قبل از پرده ی بکارت

اول از همه یه معاشقه ی طولانی که توام با کمی شوخی باشه انجام بدید . شما در این جا باید همه ی چیزهایی رو که در دوران عقد یاد گرفتید به کار ببرید . هر وقت دیدید که دهانه ی واژن ( بخش پایین آلت ) توسط ماده ای که از آلت همسرتون خارج شده خیس شده و خیسی اون به حدی هست که اگه شما اون رو لمس کردید دست شما هم کمی خیس شده ، میشه گفت شما تونستید همسرتون رو آماده دخول کنید . این معاشقه حداقل بین ۱۰ الی ۱۵ دقیقه باید طول بکشه.
فراموش نکنید اگه همسرتون ترس داشته باشه ممکنه این اتفاق نیفته . اگه هر دو نفرتون با تحریک دهانی مشکلی ندارید روی هم و به طور برعکس بخوابید به طوری که شما بتونید آلت همسرتون رو با دهان خیس کنید و همین طور همسرتون بتونه آلت شما رو خیس کنه . اگه به این مرحله نرسیدید می تونید از یه ماده ی روانکار استفاده کنید . اون ماده ی روانکار حتما باید بر اساس آب درست شده باشه نه بر اساس نفت . به طور مثال به هیچ وجه از وازلین استفاده نکنید .

دو پوزیشن برای راحت تر شدن ازاله بکارت

روش اول :
همسرتون رو به پشت بخوابانید و یک بالش زیر باسن اون قرار بدید تا آلت اون بالاتر قرار بگیره بعد پاهاش رو باز کنید و به اون بگید که خودش رو کاملا شل بگیره . حواستون باشه که هم آلت شما و هم آلت اون کاملا خیس و چرب باشه . سر آلت تون رو روی دهانه ی واژن قرار بدید – بخش پایین و همون جایی که خون های دوران پریود خارج میشه – میلی متر میلی متر آلت تون رو فرو کنید و به اون بگید هر جا درد قابل اعتنایی احساس کرد به شما بگه که صبر کنید .
مثلا آلت تون رو نیم سانتی متر فرو کنید و بعد صبر کنید تا آلتش عادت کنه . حالا آلت تون رو جلو و عقب کنید ولی بیشتر از همون نیم سانتی متر فرو نکنید . یعنی آلت تون رو در بیارید و بعد همون نیم سانت رو فرو کنید . مدتی به این حالت ادامه بدید . بعد که اون آمادگی پیدا کرد به همون روش جلو عقب کردن ، میلی متر میلی متر آلت تون رو کمی بیشتر فرو کنید مثلا یک سانتی متر . به همین روش ادامه بدید . وقتی که تا ختنه گاه آلت تون رو فرو کردید می تونید مطمئن باشید که پرده اون پاره شده و از این لحظه به بعد به اون زن گفته میشه و به شما هم به درجه مردی نائل شدید ! در طول این مدت شما باید حواس تون باشه که خیسی آلت های شما خشک نشه . بعد که آلت شما تا ختنه گاه داخل شد تقریبا ۹۵ درصد کار انجام شده . اگه تونستید آروم آروم عقب و جلو کنید تا واژن به آلت شما کاملا عادت کنه .

گنه

ddd

روش دوم :
کنترل دست همسر شماست ، روی زمین بشینید ، و کف پاهاتون رو به هم بچسبونید ، بعد کمی به عقب خم بشید ، بهتر هست که شما به جایی تکیه کنید . بعد اون باید پاهاش رو باز کنه به طوری که اون بین دو پاهای شما قرار بگیرید – پاهای اون روی پاهای شما باشه – و اون روی پاهای شما ( محل اتصال پاها ) بشینه . اون باید کم کم نزدیک بیاد به طوری که آلت اون و آلت شما رو بروی هم قرار بگیرن ، بعد مطمئن بشید که آلت های هر دوی شما به اندازه ی کافی خیس و چرب باشه ، اون هم بایدکمی به عقب متمایل بشه و سر آلت شما رو در دهانه ی واژنش قرار بده . شما نباید هیچ حرکتی بکنید ، اون در حالی که سر آلت شما در دهانه ی واژنش قرار گرفته باید کمی به جلو فشار بیاره . و کم کم جلو بیاد . هر جا احساس درد کرد متوقف بشه و کمی صبر کنه و بعد باید خودش رو کمی عقب بکشه و دوباره تا همون حدی که بار قبل جلو رفته بود پیش بره و آلت شما رو به داخل واژنش فرو کنه . کمی که عقب و جلو کرد دردی رو که احساس کرده بود به کلی از بین میره و واژن اون آمادگی پیدا می کنه که مقدار بیشتری از آلت شما رو در خودش جای بده .
وقتی درد کمتر شد و یا از بین رفت این بار سعی کنه از دفعه قبل جلو تر بره و اگه احساس درد کرد باز هم متوقف بشه و مثل دفعه ی قبل کمی مکث کنه و عقب بکشه ، این کار رو این قدر باید ادامه بده که تا ختنه گاه آلت شما فرو بره ، به این مرحله که رسیدید دیگه باید پرده بکارت اون پاره شده باشه .برای اطمینان بیشتر کمی باید جلوتر بیاد و مقدار بیشتری از آلت شما رو در واژنش فرو کنه .
بعد از دخول اول و مشاهده ی خون
بهتره تا همین جا اکتفا کنید چون اگه باز هم به آمیزش ادامه بدید ممکنه زخم های ناشی از پاره شدن پرده بکارت بیشتر بشه و در نتیجه خون بیشتری جاری بشه و همین طور مدت زمانی که برای بهبود زخم ها لازم هست بیشتر بشه . اگه قصد بچه دار شدن دارید این کار رو به چند شب بعد که زخم های اون بهبود پیدا کردند منتقل کنید . چون ممکنه خون های ناشی از پاره شدن پرده به همراه منی شما وارد رحم بشه .
آیا همه ی دختران در شب زفاف و موقع ازاله بکارت خونریزی دارند ؟
خیر – خانم هایی که بکارت حلقوی ارتجاعی دارند موقع دخول اول خونریزی اتفاق نمی افته چون بکارت آسیب نمی بینه . چنین پرده هایی تنها با زایمان طبیعی از بین میرن .

=============================

شاید این مطالب برایتان مفید باشد

 >زودازنالی در شب زفاف

 >وحشت از شب زفاف

 >عدم خون ریزی در زفاف

=============================

یک پاسخ به «شب زفاف برای آقایان»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.