دسته‌ها
ترک استمنا ترک خودارضایی درمان خودارضایی راه ترک خودارضایی

روشی رویایی برای ترک گناهان جنسی

روشی موثر و تضمینی برای ترک گناهان جنسی

طعم تلخ گناه
ترک گناه سکسی

این متن به شرطی به درد شما می خورد که بعد از انجام گناهان جنسی مانند خودارضایی ، احساس بدی به شما دست می دهد و احساس پشیمانی میکنید.

گنه

ddd

در مقدمه بحث خدمت شما عرض کنم که ، تنها دلیلی که ما به خودمان اجازه می دهیم گناه کنیم این است که از خدا نمی ترسیم ! هیبت و عظمت و بزرگی خدا را باور نکرده ایم. اصلا نمی دانیم ترس از خدا یعنی چه ؟! خدا را به اندازه ی یکی از مخلوقاتش به حساب نمی آوریم چون در حضور یک بنده ی خدا ، این اجازه را به خود نمی دهیم که مثلا خودارضایی کنیم ولی وقتی به ظاهر تنها هستیم به این فکر نمی کنیم که خدا در حال مشاهده ی ماست و در کمال آرامش کاری را که نباید بکنیم انجام می دهیم. در مراتب بسیار پایین تر ، می دانیم که اعمال ما را به امام زمانمان نشان می دهند و ایشان با مشاهده ی گناهان ما ناراحت می شوند ولی باز هم دست از گناه کردن بر نمی داریم ! چون امام زمان را هم به معنای حقیقی قبول نداریم ! می دانم که این حرف ها رعب و وحشتی در دل بعضی از ما آدم ها ایجاد نمی کند و اگر هم ترسی ایجاد شود شاید موقتی باشد . اگر تا چند ساعت باز هم از این حرف ها بزنم تاثیر چندانی روی کسانی که گناه می کنند نخواهد داشت . می دانید چرا ؟ به همان دلیلی که گفتم ! ترس از خدا در دل ما وجود ندارد . تا حالا فکر کرده اید که چرا ما این طور هستیم ؟! یعنی هنگام گناه کردن از خدا نمی ترسیم ؟! برای درمان این مرض چه کار باید کرد ؟ چه کاری باید انجام دهیم که از خدا بترسیم ؟! راه حل چیست؟

گنه

ddd

این متن برای کسانی است که می خواهند گناه کبیره ی خودارضایی و گناهان مشابهی که در تنهایی انجام می شوند را ترک کنند ولی تا به حال موفق نشده اند .

دوستان عزیز ، تنها کاری که شما باید بکنید این است که ترس از خدا را در دلتان ایجاد کنید . ولی چه طور ؟ چه کار کنیم که از ترس خدا جرات گناه کردن را نداشته باشیم ؟
کار سختی نیست فقط باید خوب نماز بخوانیم !!!  منظورم از نماز خوب نمازی نیست که حضرت علی علیه السلام می خواندند ! منظورم نمازی نیست که از سراسر آن اشک بریزیم ! و یا از خوف خدا بلرزیم ! منظورم این نیست که نمازی با توجه کامل بخوانیم . البته این موارد دور از دسترس نیست ولی برای شروع ، باید نماز را مودبانه و سر وقت بخوانیم !!! منظور از نماز مودبانه چیست ؟

نماز مودبانه وقتی تحقق می یابد که :
۱ – اول از همه سعی کنیم قرائت نمازمان را درست کنیم که کار بسیار آسانی است . فقط مدتی تمرین نیاز دارد .
۲ – این توصیه را خیلی جدی بگیرید ، به محض شنیدن صدای اذان هر کاری را که می کنید رها کنید
۳ – کوچکترین حرکات اضافه را از نمازمان حذف کنیم ، مثلا درست کردن لباس ، خاراندن بدن و یا چرخاندن گردن
۴ – مواظب حرکات چشم باشیم ، موقع ایستادن به مهر ، موقع رکوع به وسط پاها ، موقع نشستن به زانوها و موقع قنوت نیز از جای خالی بین دو ساعد دست زمین را نگاه کنیم .
۵ – با لباس مناسب نماز بخوانیم.
۶ – دست ها را به امان خدا رها نکنیم . کف دست ها همواره باید چسبیده به ران ها باشد مگر در موقع تکبیر گفتن و یا بلند شدن !
۷ – اگر بدن ما بوی بدی دارد حتما از عطر استفاده کنیم .
۸ – اگر در هنگام نماز خواندن حرکتی اضافی از ما سر زد بعد از نماز از آن حرکت استغفار کنیم مثلا اگر به طور ناخودآگاه نگاهمان به جایی به غیر از موارد گفته شده دوخته شد . این کار را بکنید حتی اگر سوری باشد و تصمیم بگیرید این کار را تکرار نکنید .
۹ – پاها را بیش از حد از هم باز نکنیم . فاصله بین دو پا در حالت ایستاد سه یا چهار انگشت باشد .
و …

فقط چند روز این توصیه ها را رعایت کنید ، خود خدا هیبتش را در دل شما خواهد انداخت کم کم سنگینی نگاهی را در خود احساس می کنید و نیروی شما برای مقابله گناه افزایش می یابد و موقعی که قصد انجام گناهی را دارید خدا را به یاد می آورید .

برای کامل تر شدن این متن  خدمت شما عارضم که ، فشار نیروی سکسی فقط چند دقیقه در اوج باقی می ماند اگر آن چند دقیقه را بگذرانید از آن حمله رعدآسا ی شیطان نجات پیدا می کنید . اگر اوج فشار جنسی را ۱۰ فرض کنیم روش آمدن و رفتن آن این گونه خواهد بود  ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۹ ۸ ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱ . تمام این مدت شاید به ۵ دقیقه هم نرسد . امتحانش مجانی است و هیچ خرجی هم ندارد !!!  اگر می خواهید بهتر نتیجه بگیرید در این مدت ذکر لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم را تکرار کنید .

گنه

ddd

در آخر سه توصیه تکمیلی خدمت شما عرض می کنم :
اول این که به نظر من ۹۹ درصد منشأ گناهان جنسی از نگاه های بد ( دیدن صحنه های تحریک کننده ) ناشی می شود پس توصیه می کنم مواظب چشم ها باشید .
دوم این که از فکر و خیال های جنسی دوری کنید.(خیلی مهمهههههه)
سوم این که هر چه مودبانه تر نماز بخوانید درصد موفقیت شما بالاتر و بالاتر خواهد رفت و موفقیت شما تضمینی خواهد شد.
اگر بعد از این چند روز ، کوچکترین تغییری در خود احساس کردید ،  بدانید که موفقیت شما با توکل بر خدا حتمی است  پس رعایت این توصیه ها را ادامه دهید .


همچنین برای استفاده از روش های دیگر کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *