دسته‌ها
روانشناسی

ضمیر ناخداگاه

20160222_141316

تکنیک بسیار قدرتمند ۵ دقیقه ای  ضمیر ناخداگاه

این سمینار به شما می آموزد که چگونه با صرف روزانه تنها ۵ دقیقه با استفاده از فرمولی ۶ مرحله ای به راحتی و با سرعت به موفقیت، شادی و ثروت دست یابید!

از آنجایی که ضمیر ناخود آگاه و نفوذ در آن رازی است که به خوبی مخفی نگه داشته شده است، علم تماما خود را وقف این امر کرده که چگونه با نفوذ در ضمیر ناخودآگاه و پروگرم کردن آن، می توان هر تغییر مطلوبی را در زندگی ایجاد کرد. رشته ی علمی ای وجود دارد که کشف کرده است چگونه می توانید میزان دستیابی به ثروت، شادی، موفقیت و اهداف و آرزو ها را تنها با انجام چند کار کوچک و با صرف روزانه ۳ الی ۵ دقیقه، تا بیش از ۳۰۰ الی ۴۰۰ درصد افزایش دهید.

میزان موفقیت رهبران و مدیران، عوامل اجرایی و کارمندان، فروشندگان، مدرسان و … با توجه به میزان توانایی آنها در دستیابی به اهداف شان اندازه گیری می شود. آن اهداف اغلب مواقع با هدف گذاری، خود انگیزشی و چشم دوختن به آنچه می خواهند، به دست می آید. ما در دنیایی زندگی می کنیم که افرادی که بیشترین تسلط را بر فکر و ضمیر ناخود آگاهشان دارند، ثروتمند ترین افراد هستند. اینکه در زندگی شخصی و حرفه ای خود چقدر موفق باشید بستگی به توانایی شما در تسلط بر افکار و تسلط بر ضمیر ناخود آگاهتان دارد.

افرادی که می خواهند تغییرات مثبت در خود و دیگران ایجاد کنند و آن تغییرات ایجاد شده دوام داشته باشد، لازم است بدانند که پروسه ی نفوذ به ضمیر ناخودآگاه چگونه کار می کند. در حال حاضر شواهد و مدارک علمی بسیار زیادی مبنی بر اینکه افراد چگونه، در چه زمانی و چرا ثروتمند، موفق،شاد و خوشبخت می شوند، وجود دارد.

آزمایش علمی معتبر ترین دانشگاه جهان در رابطه با ضمیر ناخود آگاه، که پرده از قدرت نا محدود ضمیر ناخود آگاه برداشت…

محققان دانشگاه هاروارد، ۸۰ پیرمرد و ۸۰ پیرزن را که در خانه ی سالمندان زندگی می کردند، انتخاب کردند و بدون اینکه کوچکترین توضیحی به آنها بدهند، شبانه آنها را به شهرکی که مطابق با ۴۰ سال پیش ساخته شده بود انتقال دادند. غذاهای ۴۰ سال پیش در این شهرک پخته می شد . دکوراسون این شهرک، فرم خانه ها و خیابان های این شهرک دقیقا مطابق با چهل سال پیش طراحی شده بود. فیلم هایی که از تلویزیون پخش می شد ، آهنگها و اخباری که در رادیو پخش می شد دقیقا مطابق با ۴۰ سال قبل ساخته شده بود . بعد از گذشت شش ماه، این ۱۶۰ نفر را از هر نظر مورد آزمایش قرار دادند :

تعداد موی سر ، رنگ موی سر ، نوع استخوان ، خمیدگی بدن ، لرزش دستها ، لرزش صدا ، میزان فشار خون … بعد این ۱۶۰ نفر را به داخل این شهرک بردند ، بعد از گذشت ۵ الی ۶ماه کم کم پشتشان صاف شد ، راست می ایستادند ، لرزش دستها بطور ناخودآگاه از بین رفت ، لرزش صدا خوب شد ، ضربان قلب مثل افراد جوان ، رنگ موهای سر شروع به مشکی شدن کرد ، چین و چروکهای دست و صورت از بین رفت .

علت چه بود ؟

خیلی ساده است . آنها چون مطابق با ۴۰سال پیش زندگی می کردند ، ضمیر ناخودآگاه شان باور کرده بود که ۴۰ سال جوانتر شده اند . زندگی شما تماما بر اساس اطلاعاتی که مورد پذیرش ضمیر ناخود آگاهتان قرار می گیرد، ساخته می شود. تنها کافیست راه نفوذ به ضمیر ناخود آگاهتان را بیاموزید و خواسته ی خود را به او بدهید تا آن را به واقعیت تبدیل کنید و این دقیقا همان چیزی است که در این دوره می آموزید.

خواسته و هدف شما چیست؟ رابطه ای بهتر؟ درآمدی بیشتر؟ قبولی در دانشگاه؟ یافتن شغل؟ ” موفقیت اتفاقی نیست! ” شما را پشت فرمان اتوموبیل زندگی تان می نشاند تا ضمیر ناخودآگاه خود را برای رسیدن به آنچه می خواهید و جذب اتوماتیک وار آن فرصت ها به زندگی تان برنامه ریزی کنید.

لطفا اگر از این سمینار خوشتان آمد، آن را به دوستان خود نیز معرفی کنید!

برخی از تکنیک ها، فرمول ها و مطالب آموزشی این دوره را در سمینارهای چند هزار دلاری خارجی نیز می توانید پیدا کنید.

این سمینار به شما می آموزد که چگونه با صرف روزانه ۵ دقیقه، به موفقیت، شادی و ثروت دست یابید!

آیا تا به حال این سوال برای تان پیش آمده که چرا برخی از افراد همیشه شانس می آورند؟ آیا واقعا شانس وجود دارد یا داستان چیزی دیگری است که ما از آن بی اطلاع هستیم؟

در این سمینار به وضوح در می یابید که چگونه هر آنچه را شانس یا بد شانسی، اتفاق خوب یا اتفاق بد می نامید تماما محصول ضمیر ناخودآگاه خودتان است.

خواسته و هدف شما چیست؟ رابطه ای بهتر؟ درآمدی بیشتر؟ قبولی در دانشگاه؟ یافتن شغل؟ “موفقیت اتفاقی نیست” شما را پشت فرمان اتوموبیل زندگی تان می نشاند تا ضمیر ناخودآگاه خود را برای رسیدن به آنچه می خواهید و جذب اتوماتیک وار آن فرصت ها به زندگی تان برنامه ریزی کنید.

تکنیک ها و فرمول های آموزشی این دوره ی تحول آفرین را به راحتی می توانید بیاموزید و در زندگی تان پیاده کنید تا با صرف روزانه تنها ۵ دقیقه قدرتمندترین بخش ذهن تان را برنامه ریزی کنید.

اجازه ندهید که بازیگر زندگی باشید. همین حالا به این سمینار  گوش دهید و فورا کنترل شانس، آینده تان و زندگی تان را در دست بگیرید.

لینک دانلود  – کلیک کنید 

24 دیدگاه دربارهٔ «ضمیر ناخداگاه»

سلام وقت بخیر خواستم بگم چرا لینک دوم ضمیر ناخود آگاه دانلود نمیشه ؟؟سپاس گزارم!!!!!°

سلام
روزتون بخیر
یه سوال داشتم
همه این موارد برای رسیدن به یک هدف هستش یا اینکه چند هدف رو شامل میشه؟
مثلا علاوه بر افزایش حقوق من میخوام یادگیری زبان انگلیسی هم هدفم باشه و همینطور رفتن به باشگاه
بعد برای هر کدوم باید دفاتر جدا داشت یا باهم میشه

سلام ببخشید فایلی برای دانلود وجود نداره حالا به هردلیلی حذف شده ولی من مشتاق شدم که این فایل رو دانلود کنم لطفا راهنمایی کنید

سلام ببخشید یه سوال دیگه.
ترک خودارضایی تو کدوم قسمت قرار میگیره؟
ینی موفقیت یا شادی؟
و اینکه چقدر باید به خودمون حقوق بدیم ؟

سلام مجدد!
یعنی اگه قراره حساب بانکی ذهنمون در آخر ۱۰۰ میلیون باشه و روز اول ۱ میلیون کار کردیم مانده میشه ۹۹ میلیون و اگه روز دوم ۵۰۰ هزار کار کردیم مانده میشه ۹۸/۵ میلیون؟؟؟
ببخشید سرتونم درد آوردم!
با تشکر فراوان

سلام عزیزم
نخیر،اینطوری نیست.
اگه روز اول ۱ میلیون کار کردید مانده ی شما میشه ۱ میلیون
اگه فردا ۵۰۰ هزار تومن کار کردید مانده ی شما میشه ۱٫۵ میلیون
خواهش میکنم.

پاسخ

سلام مجدد
برای اهدافی مانند قبولی در دانشگاه که جنبه مالی ندارن چطور میشه ازین روش استفاده کرد و چگونه اون رو به جنبه های مالی مربوط کنیم تا بشه ازین جداول برای رسیدن به هدفمون استفاده کنیم؟
ممنون

سلام و درود
بهتره این سوال از خود اقای رنجبری بپرسین که در بخش تماس با ما این امکان هستش

پاسخ

با سلام و تشکر از رحمات شما!
در برگه حسابرسی روزانه یه بخشی داریم بنام ( مانده ) این مانده از کجا میاد؟؟
چطوری باید بدستش بیارم؟
من هر روز جمع بانک ذهنیمو تا اوم روز زیر برگه مینویسم مشکلی نداره که؟
ممنون از پاسخ گوییتون! اگه برام جوابو ایمیل کنید ممنون میشم و گرنه همینجاهم خوبه!!
بازم ممنون

سلام دوست عزیز
مانده در واقع مانده ی حساب ذهنی شماست که شب اول شما مانده ی قبلی نداری و از شب دوم شما مانده ی قبلی دارید.
نخیر مشکلی نداره

پاسخ

داش من قدرت های عجیبی دارم
شاید بگی من دیوانم یا بگی دروغ می گه.
من می تونم از دستم اتیش درست کنم .
بعضی وقتا دست خودم نی دستم می سوزه…. بهتره بگم تیر می کشه .
دیگه خسته شدم….چی کار کنم قدرت هام بره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *