دسته‌ها
ترک خودارضایی خودارضایی

هم فکری آقایان – تجربه های موفق در ترک استمنا و خودارضایی

هم فکری آقایان – تجربه های موفق در ترک استمنا و خودارضایی

هم فکری آقایان

نظرات دوستانی که از طریق ایمیل و تلگرام برای ما فرستاده اند :

* آقا رضا *

تجربه ی دوست خوبمون آقا رضا ی دوست داشتنی :

سلام جناب آقای دکتر رنجبری

من قبل از اینکه با سایت شما و این محصول آشنا بشم خیلی از روش هارو امتحان کرده بودم ولی همیشه شکست میخوردم و کاملا نا امید شده بودم و وقتی میخواستم محصول شما رو بخرم فکر نمیکردم که بهم کمک بکنه و واقعا هیچ امیدی نداشتم.

توی این ایمیل میخواستم ازتون تشکر کنم بخاطر این برنامه فوق العاده و تاثیر گزار !

از خدای مهربان ممنونم که منو با شما آشنا کرد و شما دستی از دستان خداوند بودید که به من کمک کرد تا بتونم این کارو ترک بکنم و خیلی خیلی الان کمتر شده و نزدیک به صفر رسیده که هر چقدر خدارو شکر کنم بازم کمه !

این ایمیل برای افرادی مینویسم که مثل گذشته ی من هستند و فکر میکنن که خدا دوستشون نداره و ۱۰۰۰ بار توبه کردن و بازم شکست خوردن.

میخواهم بگم که دقیقا منم تا همین ۶ ماه قبل خیلی خیلی گناه کار بودم و هر روز خودارضایی میکردم و خیلی صورتم زشت شده بود و حالم از خودم و زندگی بهم میخورد و خلاصه از هر لحاظ داغون بودم.

اما همه چی الآن تغیر کرده و بیش از ۳ ماهه که خودارضایی نکردم و خیلی حالم خوبه ، انگار تازه به دنیا اومدم ، اصلا بینهایت خوشحالم !!!

توی درس ها خیلی پیشرفت کردم و خیلی زود درس ها رو یاد میگیرم ، سال بعد هم کنکور دارم و مطمعن هستم که رتبه برتر میشم و به رشته ی دلخواهم که دندان پزشکیه میرسم.

هزار برابر اعتماد به نفسم بیشتر شده و این رضا با رضا ی سال قبل زمین تا آسمان فرق کرده.

امیدوارم این حرف ها بتونه به دوستان کمک کنه و باور داشته باشن که موفق میشن.

* آقا پیمان *

تجربه ی دوست خوبمون آقا پیمان دوست داشتنی :

سلامی دوباره خدمت شما استاد عزیز مسعود رنجبری ، من تاحالا توی سایت نظر نزاشته بودم ولی بخاطر درخواست شما ، تصمیم گرفتم وقت بزارم و براتون ایمیل بفرستم .

خوب اول از همه در مورد خودم کمی توضیح میدم :

من ۲۳ سالمه و از بچگی خودارضایی میکردم و دلیلش بخاطر یه اتفاقی که تو سن بچگی برام رخ داد و دختر همسایمون بهم این کار یاد داد و بهم تجاوز کرد (خدا ازش نگذره) و از اون روز به بعد همیشه خودارضایی میکردم حتی بعضی از روز ها چند بار این کار میکردم و صورتم حسابی جوش زده بود و حالم از خودم بهم میخورد.

تا اینکه سال پیش با این سایت آشنا شدم و با پول قرضی این بسته رو تهیه کردم و تمرینات انجام دادم و بعد از چند ماه نتیجه گرفتم البته کار راحتی نبود و تا روز ۴۰ خیلی سخت بود ولی بالا خره زدم به سیم آخر و گفتم هر جور شده باید این عادت ترک کنم و موفق هم شدم.

تمرین تقویت قدرت اراده خیلی بهم کمک کرد و بهترین تمرین این بسته ی آموزشی همون تقویت قدرت اراده است که به نظر من میلیارد ها تومن ارزش داره !!!

واقعا از استاد جان ممنونم بخاطر این محصولشون .

* امیر علی *

تجربه ی دوست خوبمون امیر علی دوست داشتنی :

سلام 😊😊

یکی از همکلاسی هام آدرس سایت شما رو به من داد و من خیلی اتفاقی از سایت شما اشنا شدم و فکر میکنم این کار خدا بوده که شما رو با من اشنا کرد.

من میخواستم تشکر کنم و راضی هستم از بسته تون و از وقتی که به تمرینات شما عمل کردم خیلی اتفاقات خوبی برام افتاده و به خداوند نزدیک تر شدم و دیگه احساس گناه ندارم.

من ۴۷ روزه که پاکم و دارم از بسته ی شما نتیجه میگیرم.

من دیگه بازی رو یاد گرفتم و اگه پام هم لیز بخوره و شکست بخورم ، دوباره میتونم ترک کنم و تنها راهش هم عمل کردن به تمریناته .

میخواهم به افرادی که ناامیدن اینو بگم که ترک خودارضایی یک علمه و اگر همیشه شکست میخورن به این دلیله که علم شو بلد نیستن و من هم تا زمانی که راهشو نمیدونستم در بهترین حالت به ۱۰ روز پاکی میرسیدم و همیشه شکست میخوردم.

پس هرگز خودتونو سرزنش نکنید و فقط به تمریناتی که استاد آموزش داده عمل بکنید و مطمعا باشید که نتیجه میگیرید.

موفقیت در ترک خودارضایی

قانون ارسال نظرات :

۱-حتما از پنج سطر بیشتر باشد.

۲-انگیزشی باشد.

نظرات ارسالی در همین صفحه گذاشته خواهد شد.

برای تهیه بسته آموزشی ترک خودارضایی تضمینی ، کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *